Derde remlicht

Gestart door Curtricias, januari 25, 2024, 08:27:22 AM

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Curtricias

Hoi.

Ik heb een J10 +2 van 2012

Tijdens de laatste autokeuring kreeg ik de opmerking dat het derde remlicht niet meer werkt. Ik heb online een nieuwe besteld en de defecte vervangen. Maar het licht werkt nog steeds niet. De andere remlichten werken normaal. Zekering opgezocht, nagekeken en deze is ok. Er is ook maar 1 zekeringen voor alle remlichten samen?  Even de meter op de stekker gezet en ook daar geen uitlezing van voltage wanneer er geremd wordt.

Iemand enig idee wat er nog zou kunnen zijn?

Nissanwielmonteur

Draad stuk in het doorvoerrubber.
Nissanwielmonteur sinds 01-08-1986.
Het spreekuur is bijna iedere avond geopend vanaf 21.00uur.

Appen gaat makkelijker, vraag gerust mijn nummer.

Stuurt u mij een bericht, hou dan uw berichten en email in de gaten!!!

Curtricias

Citaat van: Nissanwielmonteur op januari 25, 2024, 11:26:20 AMDraad stuk in het doorvoerrubber.

Oké. Morgen eens bekijken. Maar hoe kan het eigenlijk dat daar een draad stuk gaat?? Door het openen/ sluiten van de kofferdeksel?

lapalmeraie

Als je de koffer open doet zie je links en rechts zo'n geribbeld rubber zitten.
Maak die eens los om eens te kijken  ;)
Qashqai J11b 2020 N-TEC 1.3 DIGT-T 140PK
Qashqai J11a Connect Edition - 1.6 DIG-T

Curtricias

Vandaag eindelijk tijd gemaakt voor het zoeken en oplossen van dit probleem. Eerst de stekker doorgemeten en vastgesteld dat de voeding onderbroken was. De linker rubber losgemaakt. Al snel gebroken kabel gevonden. Hersteld, en het lampje brand weer! Bedankt voor de hulp!




lapalmeraie

Qashqai J11b 2020 N-TEC 1.3 DIGT-T 140PK
Qashqai J11a Connect Edition - 1.6 DIG-T